Polecane materiały

ZNAŁEM POPKA BYŁ NAJWIĘKSZYM KOZAKIEM W LEGNICY A TERAZ KAŻDY…

Wychowaliśmy się na gettcie w Legnicy. Przemoc narkotyki i sex to była codzienność. Popek od zawsze był wariatem…

Każdy się go bał. Pamiętam, że kiedyś wyskoczył na dwóch gości, którzy byli starsi od niego i po wygranej walce kazał im całować stopy. Teraz jest celebrytom i te dzieci się z niego śmieją jednak nie wiedzą, że on był kiedyś prawdziwym wariatem. Szybko jednak poleciał za miedzę kraść portfele ponieważ w Polsce nie miał żadnych perspektyw na życie. I dobrze zrobił bo się za granicą zarobił i jego kariera nabrała tępa! Ostatnio widziałem go w jego najnowszej furze, machałem mu, ale chyba mnie nie widział.

Pamiętam, że w rankingu ulicznych walk miał 20 wygranych i 0 przegranych dlatego z koksem musi wygrać. Z Pudzianem przegrał, ale to jeden z najsilniejszych gości na planecie więc miał prawo ponieść klęskę. Sam na niego postawiłem moje oszczędności życiowe czyli całe 6 tyś zł. Dla mnie to pewny i darmowy pieniądz do zgarnięcia

Fajnie wyszło, że stary kryminalista i narkoman stał się pozytywną ikoną dla młodych ludzi. Gimnazja go kochają. Zabierają pieniądze rodzicom i oddają Popkowi i szacun dla niego za to.

Źródło: zavirujpl

Dodany przez: Anonim

6242 wyświetleń
zgłoś

Dodaj komentarz:

Zobacz więcej

OBRAZEK ZWINIĘTY, KLIKNIJ ABY ROZWINĄĆ ˇ

Dodany przez: korkus88

9003 wyświetleń
tymczasem na chemii

Dodany przez: TypowyPolak

7484 wyświetleń
OBRAZEK ZWINIĘTY, KLIKNIJ ABY ROZWINĄĆ ˇ

Dodany przez: Anonim

7479 wyświetleń
Do góry
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu kontakt@wiedzakontrowersyjna.pl

Słowa kluczowe określające tematykę strony (rozrywka to: śmieszne obrazki, wiedza, bieznes, randka, sympatia, matrymonialne, praca bez języka, nowe portale randkowe, randki online, randki internetowe, randki przez internet, humor, kawały, śmieszne kawały, śmieszne zdjęcia, śmieszne filmiki, śmieszne anegdoty, śmieszne teksty, zarty, informacje ze świata, kawały i dowcipy, gry w karty, kawały polityczne najnowsze, nauka jazdy, kawały o jasiu dla dzieci, e-marketing, emarketing, jak zarabiać w internecie, zarabianie w internecie, sklep internetowy, praca w domu, zarabianie, praca, gry dla dzieci, darmowe gry, www.gry.pl, darmowe gry dla dzieci, gry, gry online pc, gry online gry, wyspa gier, gier, kwejk, śmieszne filmiki, smieszne zdjecia, smieszne obrazki, motywatory, demot, fajne obrazki, śmieszne strony, smieszne fotki, fajne rysunki, śmieszne obrazki z napisami, śmieszne kartki, op.pl, onetpl, interiapl, polskie portale internetowe, syrena, strona ww, kobiety)
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych