Polecane materiały

Oto 5 głównych rodzajów wagin, które spotkacie w swoim życiu

Barbie


Dosyć rzadki przypadek, gdy wargi sromowe mniejsze idealnie chowają się pod wargami większymi, a obie pary umiejscawiają się wysoko na miednicy.

Zasłony


W tym przypadku wargi mniejsze wychodzą poza wargi sromowe większe. W zależności od osoby, mogą wystawać bardzo, albo tylko troszeczkę. To najcześciej spotykana odmiana.

Kłęby


Kłęby są podobne do Barbie. Zasadniczą różnicą jest, że są bardziej osadzone w kości miednicowej. Do tego wargi są nadęte i wypełnione bądź cienkie oraz obwisłe. Komuś może się wydawać, że ma to związek z wiekiem kobiety, ale nie udowodniono takiej korelacji.

Podkowa


Pochwa rozszerza się u góry, ukazując wargi mniejsze, ale zamyka się u dołu. Wargi mniejsze nie wystają poza większe, a ogólny kształt pochwy przypomina podkowę.

Tulipan


Taka pochwa wygląda jak kwiat, który lada moment ma rozkwitnąć. Wargi mniejsze odrobinę wystają na całej długości warg większych. Ale nie bardzo i są też przez nie w dużej mierze zakryte.

 Źródło: Viralkapl

Dodany przez: Anonim

22316 wyświetleń
zgłoś

Dodaj komentarz:

Zobacz więcej

Kiedy nie było fotoszopa dziewczyny i tak oszukiwały.. 25 zdjęć:1...

Zobacz więcej

Dodany przez: Anonim

22742 wyświetleń
OBRAZEK ZWINIĘTY, KLIKNIJ ABY ROZWINĄĆ ˇ

Dodany przez: Anonim

25391 wyświetleń
Zmień avatar

Dodany przez: TypowyPolak

5165 wyświetleń
Do góry
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu kontakt@wiedzakontrowersyjna.pl

Słowa kluczowe określające tematykę strony (rozrywka to: śmieszne obrazki, wiedza, bieznes, randka, sympatia, matrymonialne, praca bez języka, nowe portale randkowe, randki online, randki internetowe, randki przez internet, humor, kawały, śmieszne kawały, śmieszne zdjęcia, śmieszne filmiki, śmieszne anegdoty, śmieszne teksty, zarty, informacje ze świata, kawały i dowcipy, gry w karty, kawały polityczne najnowsze, nauka jazdy, kawały o jasiu dla dzieci, e-marketing, emarketing, jak zarabiać w internecie, zarabianie w internecie, sklep internetowy, praca w domu, zarabianie, praca, gry dla dzieci, darmowe gry, www.gry.pl, darmowe gry dla dzieci, gry, gry online pc, gry online gry, wyspa gier, gier, kwejk, śmieszne filmiki, smieszne zdjecia, smieszne obrazki, motywatory, demot, fajne obrazki, śmieszne strony, smieszne fotki, fajne rysunki, śmieszne obrazki z napisami, śmieszne kartki, op.pl, onetpl, interiapl, polskie portale internetowe, syrena, strona ww, kobiety)
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych